PL
UK

Poszukujesz najlepszych rozwiązań inżynieryjnych od sprawdzonych producentów do swojego domu lub biura? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz usługami świadczonymi przez naszych ekspertów.

Gromadzimy doświadczonych specjalistów na rynku usług inżynieryjnych w Polsce, któremu można powierzyć stworzenie projektu technicznego praktycznych i efektywnych kosztowo sieci inżynierskich, dobór i dostawę odpowiedniego sprzętu. Kotły gazowe i elektryczne, okapy, filtry do wody, elektryczne ogrzewanie podłogowe itp. można wybrać bezpośrednio na naszej stronie, a następnie zamówić ich dostawę na terenie całego kraju.

Dla wygody klientów sprzęt przedstawiony w katalogu jest podzielony na grupy (wentylatory, podgrzewacze wody, oczyszczacze powietrza itp.), a produkty w każdej z tych kategorii można sortować według ceny, producenta, specyfikacji i wielu innych kryteriów. Ponadto nie tylko sprzedajemy wysokiej jakości sprzęt znanych marek, ale także wykonujemy projektowanie gotowych systemów klimatyzacji, wentylacji, uzdatniania wody i ogrzewania pod klucz.

Profesjonalna obsługa i przyjazne relacje z klientami prywatnymi i firmowymi są podstawą stuprocentowego zadowolenia klientów z naszych usług i towarów, a co za tym idzie dynamicznego poszerzania asortymentu naszych produktów i podnoszenia jakości obsługi.